Oda Kapı Kilidi

Oda Kapı Kilidi

Oda Kapı Kilidi

Oda kapı kilidi özel kullanıl olarak kullanılmaktadır. Bu kapı kilitlerinin arızalanması durumunda bizleri arayarak arızayı kısa olarak anlatarak verilen adrese ekiplerimiz gönderilmesi sonucu oda kapınızın kilidinde ki arıza çözüme ulaştırılır.

Oda Kapı Kilidi

oda kapı kilidi

Oda kapı kilidi bir çok marka ve modelleri ile çeşitli şekilde piyasaya sunulmuştur. Yeni nesi oda kapılarına takılan kilitler ise bazıları elektronik bazıları ise standart olarak kullanılmaktadır. Topuzlu oda kapı kilitleri (amerikan kapı kilidi) olarak da bilinmektedir. Bu kilitlerin arka tarafında kilitleme düğmesi yüzünden bir çok müşterilerimiz mağdur durumda kalmaktadır. Bunlara sebep vermemek için eğer bu kilidin anahtar yedeği yok ise yedek anahtar yaptırılır veya da hiç anahtarı yok ise yenisinin takılması istenir.

Oda Kapı Kilidi Açma

oda kapı kilidi açma

Oda kapı kilidi açmak incelik isteyen bir iştir. Her çilingir oda kapısı kilidini açamaz aslında açarlar ama zarar vererek açarlar. Bizler kapınıza asla zarar vermeden kilidinizi açmaktayız. Genelde küçük çocukların oyun oynarken yaptığı hatalar yüzünden oda kapı kilitleri bozulabiliyor yada anahtarları kaybolabiliyor. Önlem almak için yukarıdaki yazımız da sizlere önerilerde bulunduk dikkatli okuyunuz.

Oda Kapı Kilidi Nasıl Değiştirilir

Oda Kapı Kilidi Nasıl Değiştirilir

Oda kapı kilidi nasıl değiştirilir sorusuna en iyi firmamız cevap vermektedir. Çünkü sırf para alabilmek adına bazı çilingir firmaları gelip bilmediği işe karışarak kapınızı daha da kötü hale sokmaktadır. Bu tür olaylara şahit olmamak için firmamızın irtibat numarasını cep telefonunuza kaydedin ve ne zaman ihtiyaç duyarsa hemen arayın ve güvenli olarak servisimizden faydalanın. Oda kapı kilitleri değişimleri için firmamızdan destek alınız.

Oda Kapı Kolu Nasıl Sökülür

oda kapı kolu nasıl sökülür

Oda kapı kolu nasıl sökülür ve zarar vermeden yapılır mı evet tabi ki bu mümkündür. Bazı insanlarımızın eli bu tür işlere yatkın olmaktadır ve işlemlerini başarı ile yapmaktadırlar. Arızalanmış oda kapı kolunun değişimi biraz beceri ve dikkat istemektedir. Şimdi bizler bu işin eğitimini aldığımız için kısa süre içerisinde halledebiliyoruz. Fakat siz kendiniz yapmaya kalktığınız da bu süreç uzayabiliyor. Eğer riske etmek istemiyorsanız bırakın tüm kilit ve kapı aksesuar işlerinizi ustalarımız yapsın ve sizleri rahat bir kullanıma kavuştursunlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir