İstanbul Çilingir

İstanbul Çilingir

İstanbul Çilingir

İstanbul çilingir firması günlük yaşantıda başınıza gelebilecek kapıda kalma veya anahtar değişim hizmetlerinde devreye girmektedir. Firmamız 1995 yılından beri faaliyet göstermekte olup başarının zirvesine ulaşmış durumdadır. 7/24 ulaşabilir çilingir hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul Çilingir

istanbul çilingir

Firmamız da her türlü kilit açma,kilit değiştirme,kilit bakımı,onarımı gibi işler profesyonelce yapılmaktadır. Kapı açmak bir sanattır her kapı açan kendini usta zanneder lakin öyle değildir. Bizler bu işin eğitimini ve belgesini almış ustaları servise sunuyoruz ve işlerimizi her zaman kaliteli olarak yapıyoruz.

Kapı Kilidi Değiştirmek

kapı kilidi değiştirmekkapı kilidi değiştirmek gerektiğin de firmamızı arayarak bizlerden usta talebinde bulunarak destek alabilirsiniz. Kapı kilidinin değişmesi için önce kapınıza uygun bir kilit seçilmelidir. Sonrasında ise ölçülü olup olmadığı kanıtına varıp kilit montaj edilir. Eğer daire kapınızın veya iş yeri kapınızın güvenlik açısından açığı var ise bu açığı hırsıza karşı tuzaklı kilitler taktırarak yok edebilirsiniz.  Asla kendinizi riske atacak faktörler yapıp veya masraftan kaçınayım derken daha büyük masraflara yakalanmayın.

Hırsıza Karşı Kapı Kilitleri

hırsıza karşı kapı kilitleri

Hırsıza karşı kapı kilitleri güvenlik açısından kapınızı korumaktadır ve hırsızların kapınıza dadanmasından caydırmaktadır. Kısa süreliğine de olsa evden veya iş yerinizden dışarı çıkarken muhakkak kapı kilidinizi son seviyesine kadar kilitleyiniz bu işlem sadece 10 saniyenizi almaktadır. Tuzaklı kapı kilitleri ile kapınızı koruyun bu konuda firmamızı arayarak usta talebinde bulunabilirsiniz. Saat kaç olursa olsun her zaman ulaşım mevcut durumdadır.

Kapı Anahtarlarınızı Mı Kaybettiniz ?

Kapı Anahtarlarınızı Mı Kaybettiniz

Kapı anahtarlarınızı mı kaybettiniz. Hiç dert etmeyin firmamız bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. İşten veya alışverişten evinize dönerken anahtarlarınızı düşürmüş yada bir yerlerde unutmuş olabilirsiniz. Kapıya geldiğiniz de anahtarın olmadığını anladığınız da kesinlikle paniğe kapılmayın hemen İstanbul çilingir firmamızı arayarak sorununuzu anlatıp açık adresinizi verdikten 15 dakika sonra ustalarımız kapınıza gelerek sorunuzu profesyonelce çözüme ulaştırsın.

Hızlı ve Kaliteli Hervis

hızlı ve kaliteli servis

Hızlı ve kaliteli servis vererek daima memnuniyet ve müşteri kazanıyoruz. Hızımızdan ve kalitemizden asla şüpheniz olmasın çünkü bizler 7/24 açık olup her zaman en iyisini yapmayı amaç edindik ve amacımızın doğrultusunda ilerlemekteyiz. Sizlerde kapı veya kilit ile ilgili arıza durumlarını firmamıza bildirerek sorunlarınızdan kurtulun.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir